Kas es Esmu

Mani sauc Aivis Veide. Pēc profesijas es esmu Maizes un konditorejas izstrādājumu speciālists, bet protams šis lēmums tika pieņemts jaunībā, kad saprašana par to, kas man vairāk varētu interesēt dzīvē vēl nebija noformulēta, tāpēc strādājot dažādās, maiznīcās un ceptuvēs gan latvijā, gan ārzemēs, es paralēli mācijos Adobe Photoshop, un mēģināju piepelnīties kā freelancer, līdz sapratu ka grafiskais dizanis un foto ir vienīgais veids kā vēlos pelnīt.

Var teikt, ka ar fotogrāfēšanu sāku nodarboties nesen (2013.gadā), jo agrāk strādaju tikai ar Photoshop (no 2006.gada), bet pats nefotografēju. Tiesa gan saskaroties ar dažām problēmām, kuras vieglāk ir izprotamas fotogrāfiem, nolēmu apgūt arī šo lauciņu, lai pilnveidotu savu izpratni par gaismām, ēnām un citiem foto aspektiem.

Uz doto momentu es dzīvoju Rīgā, bet tas man netraucē ceļot pa Latviju un ārpus tās, meklējot jaunas foto vietas un potenciālos klientus.

Tas īsumā itkā ir viss, bet ja Jums rodās kādi jautājumi, droši rakstie man uz:
aivis@digitalpsd.lv

Par mājas Lapu

Par cik 90% gadijumos es izmantoju Adobe Photoshop bilžu apstrādei, kas nozīmē to, ka bildes es apstrādāju digitāla veidā un saglabāju apstrādātos failus PSD paplašinājuma ( Photoshop Document) tā arī radās šīs mājas lapas nosaukums Digital PSD

Šeit Jums ir iespēja aplūkot ne tikai  foto portfolio un bilžu apstrādi, bet arī dažādu grafiskā dizaina izstrādi, ko veicu uz pasūtījuma privāt personām vai uzņēmumiem, kā arī iepazīties ar manis piedāvātajiem pakalpojumiem un to cenām, kas smalkāk būs aprakstīti sadaļā Pakalpojumi pavisam drīz!

Sava portfolio pilnveidošanai es bieži meklēju interesantas vietas, kā arī cilvēkus priekš individuālām foto sesijām, tapēc ja Jums ir kāds interesants īpašums, kurā es varētu fotogrāfēt, vai Jūs gribat būt modele(is) priekš mana portfolio, droši raksties man uz aivis@digitalpsd.lv

Kādas Programmas es Izmantoju

Adobe Photoshop CC
Kā jau minēju agrāk, šo programmu es izmantoju  foto retušēšanai, kā arī kompozīciju veidošanā no dažādiem kadriem.

Adobe Photoshop Lightroom
Šī, savukārt, ir ļoti noderīga programma bilžu pamat apstrādē, un ja ir nepieciešams apstrādat daudz bilžu īsā laikā, es izmantoju Lightroom, vai arī iebūvēto paplašinājumu iekš Adobe Photoshop: “Camera Raw” , kas principā ir tas pats kas Lightroom…

Photomatix Pro
Ideāla programma priekš HDR ( High dynamic rang ), tāpēc šo programmu es izmantoju situācijās kad ar vienu ekspozīciju ir par maz, lai atspoguļotu īsteno noskaņu.

Adobe Illustrator CC
Īsi un kodolīgi - Vektor Logo izstrāde un Grafiskais dizains, bet reizēm arī SVG ( Scalable Vector Graphics ) izstrādei.